Nematote paveikslėlių? Spauskite čia.

Gerbiami nevyriausybinių organizacijų atstovai, 

Laisvos visuomenės institutas kartu su kitomis šeimoms atstovaujančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis* vykdantis NVO institucinio stiprinimo projektą „AŠIS – atstovavimo šeimų interesams stiprinimas“,  kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti Šeimų organizacijų telkimo forume, kuris vyks lapkričio 24 d. (šeštadienį) Papilio g. 5, Kaune.

Džiugu, kad Lietuvoje veikia nemažai šeimoms atstovaujančių judėjimų, organizacijų. Visgi kol kas organizacijos mažai žino apie vienos kitų veiklas, pasiekimus, gebėjimus, interesų kryptis, trūksta NVO bendradarbiavimo, veiksmų koordinavimo, tarpusavio komunikavimo. Tokia situacija nepalanki atstovavimui šeimų interesams. Todėl būtina burti šeimos politikos srityje veikiančias organizacijas, kad šeimų interesams būtų tinkamai atstovaujama valstybės ir vietiniu lygmenimis.

Šeimų organizacijų telkimo forumas – puiki proga mums, su šeimomis dirbančioms ir šeimas atstovaujančioms organizacijoms, susiburti! Tai išskirtinis įvykis Lietuvoje, kuriame turėtų dalyvauti daugiau daugiau nei 30 šeimų stiprinimo srityje veikiančių NVO. Organizacijų atstovai turės galimybę susipažinti, užmegzti kontaktus ir diskutuoti aktualiais klausimais. Renginio metu drauge bus rengiama ir pasirašoma bendros veiklos deklaracija. Tai bus pirmasis žingsnis pradedant telkti šeimų interesams atstovaujančias nevyriausybines organizacijas į koaliciją siekiant nuoseklaus, efektyvaus, ilgalaikio ir plataus atstovavimo šeimoms nacionaliniu ir vietiniu lygmeniu. Renginio metu žodį tars ir dalyvius pasveikins socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Registracija į renginį privaloma: https://bit.ly/2AQ6TO5

Renginio programą rasite ČIA. Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA.

Laukiame Jūsų organizacijos atstovų, jei turite atskirų sričių ar struktūrinių vienetų atsakinguosius, mielai laukiame ir jų.

* Projekto vykdytojas: Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija. Projekto įgyvendinimo dalyviai ir partneriai: VšĮ „Šeimos institutas“, asociacija „Lietuvos tėvų forumas“, jaunimo sambūris „Pro Patria“, asociacija „Nacionalinis aktyvių mamų sambūris“, Elektrėnų savivaldybėje veikiančių NVO asociacija.

Iki pasimatymo jau šį šeštadienį!

Laisvos visuomenės instituto komanda

Jeigu norite atsisakyti naujienlaiškio, spauskite čia