Nematote paveikslėlių? Spauskite čia.

Gerbiami nevyriausybinių organizacijų atstovai, 

Šeimų interesams atstovaujančios nevyriausybinės organizacijos (toliau – NVO), vykdančios NVO institucinio stiprinimo projektą „AŠIS: atstovavimo šeimų interesams stiprinimas“, maloniai kviečia Jus į šeimoms atstovaujančių ir su šeimomis dirbančių NVO mokymus apie Empatiškąjį bendravimą.

KADA? Lapkričio 17 d., šeštadienį, 9.30-17.30 val. (registracijos pradžia – 9 val.)

KUR? Kazimiero Simonavičiaus universitetas, 210 auditorija, Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius

Empatiškasis bendravimas (angl. nonviolent communication, NVC) remiasi prielaida, kad žmonės turi universaliuosius poreikius ir gebėjimą užjausti. Konfliktai su savimi ir aplinkiniais kyla, kai siekdami patenkinti poreikius, žmonės sąmoningai ar ne pasirenka ne pačius efektyviausius bendravimo kelius. Mąstymo, kalbėjimo įpročiai, kurių išmokome savo kultūroje, kartais sudaro prielaidas demonstruoti galią arba naudoti smurtą (socialinį, psichologinį, fizinį). Empatiškas bendravimas bando atliepti universaliuosius žmogaus poreikius, tarp kurių niekad nėra konflikto. Jo metu siekiama įvardinti bendruosius abipusius poreikius, o jo patenkinimui siekiama bendrai kurti strategijas. Toks procesas kuria harmoniją ir bendradarbiavimą. Šis įgūdis naudingas bendraujant ir su artimaisiais, ir su kolegomis bei partneriais, ir derybose su oponentais.

Mokymų lektorius: Kęstutis Mikolajūnas – Lietuvos tėvų forumo Tarybos narys, koučingo specialistas.

Mokymų metu:

  • mokysimės atpažinti ir įvardyti bendruosius poreikius;
  • treniruosime empatiją atpažindami kito jausmus ir emocijas ir susipažinsime su 4 žingsnių empatiškojo bendravimo algoritmu;
  • skirsime dėmesio neverbalinei komunikavimo daliai, pasitikėjimo sukūrimui;
  • atliksime praktines užduotis dirbdami porose ir mažose grupelėse.

Daugiau informacijos bei privaloma registracija: http://bit.ly/2DgF8jf

Dėl riboto dalyvių skaičiaus prašome registruotis atsakingai, o užsiregistravus – būtinai dalyvauti. Labai Jums ačiū už supratingumą.

Dalyviams bus išduodami dalyvavimo pažymėjimai! Mokymų metu vaišinsime kava ir užkandžiais bei pietumis.

Jei turite papildomų klausimų, galite susisiekti su Elektrėnų savivaldybėje veikiančių NVO asociacija – mokymų organizatoriais – el. paštu [email protected] arba telefonu +370 614 15741.

Jeigu norite atsisakyti naujienlaiškio, spauskite čia