Nematote paveikslėlių? Spauskite čia.

Gerb. {$firstname}, 

Dėkojame, kad prenumeruojate Laisvos visuomenės instituto naujienlaiškį.
Informuojame, kad nuo rytojaus, 2018 m. gegužės 25 d., įsigalios ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, kiekvienam iš mūsų suteikiantis dar daugiau teisių apsaugoti savo asmens duomenis.

Laisvos visuomenės institutas gerbia visų savo naujienlaiškių gavėjų, Instituto svetainės https://laisvavisuomene.lt/ lankytojų ir peticijų bei laiškų akcijų dalyvių teisę į privatumą ir įsipareigoja užtikrinti jų asmens duomenų apsaugą bei jų, kaip duomenų subjektų, teisių užtikrinimą.

Laikantis Reglamento nuostatų, patvirtinome privatumo politiką, kurioje aptarti pagrindiniai asmens duomenų apsaugos klausimai. Maloniai kviečiame Jus susipažinti su viešai skelbiamu mūsų privatumo politikos turiniu: https://laisvavisuomene.lt/privatumo-politika/.

Norime, kad Laisvos visuomenės instituto naujienlaiškis visada būtų laukiamas ir Jums naudingas. Jei ateityje nebenorėsite gauti mūsų naujienlaiškių, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą informuodami mus el. pašto adresu info@laisvavisuomene.lt arba viename iš jums siunčiamų naujienlaiškių paspausdami aktyvią nuorodą dėl naujienlaiškio prenumeratos atsisakymo.

Linkėdama gražios dienos

Laisvos visuomenės instituto komanda
Jeigu norite atsisakyti naujienlaiškio, spauskite čia