͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
Is this email not displaying correctly? View it in your browser.
Image description
Image description

Milí přátelé lyžování u nás,

v horském areálu Kraličák jsme zahájili zimní sezonu a sníh si opravdu užíváme - v plném provozu jsou obě lyžařská údolí - stříbrnické i hynčické. Co je pro nás nejdůležitější – lyžujete naplno a bez front! Věříme, že nám sněhová pokrývka vydrží do konce sezony a těšíme se na Vás.

Image description

Lyžujeme kvalitně a bez front

Díky stříbrnické vyhřívané šestisedačce D-line s kapacitou 2500 osob/hod a rychlostí 5 m/s plně využijete skipasy, lyžujete krásně plynule a bez front. A díky dvěma zasněžovacím obdobím a upravené filosofii postupného zasněžování i zrání sněhu v hromadách jsme připravili sjezdovky tak, aby nám opravdu vydržely a vy si je užili. A takto si to užíváte – děkujeme za Vaše videa a fotky.

Ideální podmínky a bezpečné lyžování

Na sjezdovkách je aktuálně 0,5 - 1,2 m sněhové pokrývky tvořené směsí přírodního, ale většinou technického sněhu. Aktuální informace o provozu najdete na našem webu na podstránce „info“. Skipasy a vouchery pořídíte se slevou v našem e-shopu.Děláme pro bezpečí a provoz maximum, ale prosíme, sledujte povětrnostní podmínky a buďte na ně připraveni.Skialpinisty prosíme o bezpečný výstup mimo sjezdovky anebo za jejich krajem, nejlépe však po turistických cestách. Po ukončení provozu nevstupujte na sjezdovky - používáme rolby na laně stejně jako v mnoha rakouských střediscích a při jeho napnutí hrozí újma na zdraví. Za respektování pravidel předem děkujeme!

Image description
Zvýhodněné skipasy v e-shopu

Pozvánky na nadcházející akce

Únor na Kraličáku bude plný zajímavých akcí, od obnovování tradicí svážení dřeva na historických saních, oblíbeného testování lyžařského vybavení přes adrenalinové skialpinistické akce, pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů až po zimní koncert Vojtěcha Dyka na vrcholu kopce Štvanice.Vybíráme pro Vás:

 • 10.2. Svážení dřeva na historických saních a v masopustních maskách. Obnovujeme tradiční zážitek s vezením dřeva na historických saních a užíváme si masopust.
 • 17.2. Český pohár ve skialpinismu. Vítáme nadšence do skialpinismu i hobby slalomáře na dalším ročníku závodu Rockpoint Skialp a Skirace.
 • 17.2. Celodenní a večerní program, hudba, večerní party s DJ-em u skibaru 9 ve Stříbrnicích.
 • 18.2. Pokus o zápis do Guinnessovy knihy rekordů: Maraton bosky na sněhu. Buďte u toho a fanděte s námi mistru Šálkovi, který již jeden rekord drží.
 • 24.2. Zimní koncert s Vojtěchem Dykem. Vrcholem zimní sezony bude koncert Vojtěcha Dyka v hudebním doprovodu multitalentů En.Dru a Jen.
Image description
Kompletní program areálu Kraličák

Zázemí, aprés-ski & další aktivity 

Dětské parky: Pro nejmenší návštěvníky jsou připravené 3 bezpečné dětské parky, kde se mohou učit a bavit na svazích za dohledu rodičů anebo pod vedením instruktorů lyžování s individuálním přístupem.


Běžecké trasy: Pro milovníky běhu na lyžích je ideální výstup lanovkou na vrchol kopce Štvanice s možností výběru navazujících běžeckých tras vedoucích jak na Návrší, tak až na Dolní Moravu, s nejkrásnějšími výhledy na okolní krajinu a s občerstvením na začátku i v cílovkách.Parkoviště zdarma: Parkoviště jsou odklizená a nabízí více než 800 míst pro pohodlné parkování zdarma. Doporučujeme použít centrální parkoviště ve Stříbrnicích. V případě potřeby lze využít dvě parkoviště u dolní stanice dvojsedačky Kaple anebo u vleku Sedlo v druhém, vyšším údolí v Hynčících pod Sušinou. Připravte se zde na použití řetězů.


Bobová dráha o víkendech: Každý víkend je v provozu bobová dráha ve Stříbrnicích s možností zažít adrenalinový sjezd ve dvou karuselech a užít si zábavu s nejbližšími či přáteli.


Skibary a vyhřívaný jídelní stan: U základních stanic lanovek a vleků, a nově i na vrcholu kopce Štvanice, najdete originální bistra, skibary i plnohodnotnou jídelnu. Ta nabízí vynikající omáčky a chuťově vyhlášené Adéliny knedlíky nejen v případě omezení provozu z důvodu povětrnostních podmínek, ale každý den 10:00 – 16:00 hod.

  Image description
  Kompletní nabídka služeb areálu Kraličák

  Valentýn na horách

  Využijte jako valentýnský dárek naše dárkové vouchery a balíčky. Speciální tip: Zimní koncert s Vojtěchem Dykem. Více info.

  Image description
  Nabídka voucherů a vstupenek
  PROGRAM
  UBYTOVÁNÍ
  SJEZDOVKY
  FUNPARKY

  Horský areál Kraličák, Stříbrnice 70, Staré Město. 
  +420 603 150 184 / [email protected]
  www.mujkralicak.cz

  If you want to unsubscribe, click here.
  Sender.net