͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
Is this email not displaying correctly? View it in your browser.
Image description
Image description

Vážení přátelé horské pohody a relaxu,

srdečně Vás zveme strávit letní sezonu na malebný Kraličák, který, jako každým rokem, opět poporostl.V červnu a v září máme otevřeno o víkendech a o svátcích. V červenci a srpnu opět každý den včetně svátků. Budeme se na Vás těšit!

Do e-shopu za zvýhodněnou nabídkou

Již tento víkend jsme pro vás připravili

Image description

24. – 26.5. Enduro Race Kraličák

Zahajovací závod letošní Enduro série. Očekáváme více než 600 závodníků a 110 mladých sportovních nadějí! Tato legendární akce nabídne nejen vzrušující závody, ale také atraktivní pohledy a výhledy pro návštěvníky.

Více info o závodu

Co v termínu Endura nabídneme navíc?

Teplé jídlo včetně anglických snídaní v Bílém stanu od pátku do neděle. Sobotní podvečerní zajímavé promítání ve Stříbrnicích ve Velkém stanu od 19.00 s Petr Čech sport a Horsefeathers. Víkendové výhledy z lanovky na jezdce i na celé Jeseníky. Lanovka i bobovka jsou v provozu po celý víkend včetně pátku od 9.00 do 18.00. Rezervujte si jízdu výhodně v e-shopu.

Image description

24. – 26.5. Tiny living Kraličák opening

Nejkrásnější Tiny House stojí od včerejška ve Stříbrnicích díky baraczek.cz! Přijďte nakouknout! Dny otevřených dveří jsou právě během Endura, a pak každý pátek a sobotu, popřípadě dle domluvy. Vynikající káva, milí lidé a nejefektivnější bydlení v přírodě – proč ne na Kraličáku? Více se dozvíte na místě a na [email protected].

Více info o Baraczek.cz

Naše BEST OF

✔︎ Upravujeme celé prostředí Kraličáku 

✔︎ Staráme se o ubytované

✔︎ Půjčujeme koloběžky a paddleboardy

✔︎ Občerstvujeme

✔︎ Jezdíme na koních Vyjeďte na vrcholek kopce Štvanice a sjedte třeba lanovkou i zpět – uvidíte nejkrásnější výhledy na Jeseníky. Potkáte cyklisty, kteří si užívají unikátní soubor trailů a enduro sjezdů na jednom kopci, nebo maminky s kočárky jak se prochází na hynčické straně nad rybníkem Úžas. Dejte si pivo nejen v samočepu a půjčte si koloběžku. Projděte se pohádkovou cestou nad kouzelným údolím Štěpánov se třemi rybníky, pardon, již se čtyřmi – Žofie je již na světě! Sledujte pasoucí se koně i skot…. Hlavně relaxujte a sdílejte společné chvíle v přírodě.

Image description
Image description
Image description
Image description

Trail & Enduro park

To je naše klasika. Unikátní spojení náročných enduro sjezdů i lehkých rodinných trailů na jednom místě. Parkování zdarma i pro karavany!

Image description

Půjčovna koloběžek s lanovkou  v ceně půjčovného!

Image description

Nejlepší horský triatlon v Česku se postupně tvoří pod taktovkou mistrů Davida Juříčka a Ondřeje Fojtíka a zakladatele aplikace Záchranka, plavce a triatlonisty Filipa Maleňáka. Pokud nezávodíte, stojí za to přijet se podívat. Podvčer po vyhlášení vždy koncert.

Image description

Svatováclavský festival piva a hudby 28.9.2024

Letos poprvé s pivovary v místě a zároveň tradičně se soutěžním kláním domovarníků a sládků mladých duchem O Josefův Pohár.

Image description
TRAIL & ENDURO PARK
LANOVKA
BOBOVKA
UBYTOVÁNÍ

Toto obchodní sdělení vám zasílá Horský areál Kraličák, Stříbrnice 70, Staré Město. 
+420 603 150 184 / [email protected]

Pro více info o slevách a otevíracích hodinách nás sledujte na sítích

If you want to unsubscribe, click here.
Sender.net