͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
Is this email not displaying correctly? View it in your browser.
Image description

Říjen & podzim na Kraličáku

Image description

Milí přátelé, 

zdravíme z hor a děkujeme za společně strávené chvíle a skvělé zážitky všem, kteří jste k nám zavítali v září a o prázdninách. Letní sezóna 2023 je tímto oficiálně za námi a začíná období podzimního klidu, oprav a příprav na zimu, kterou u nás v areálu plánujeme zahájit od 15. prosince.Co jsme si pro vás připravili v mezidobí?Spouštíme již tradiční říjnovou foto a videosoutěž o víkendové a celosezónní skipasy, posíláme info bikerům ohledně provozu Trail & Enduro Parku v měsíci říjen a nechybí ani malé ohlédnutí za zářijovým Svatováclavským festivalem s výsledky 2. ročníku soutěže sládků a domovarníků O Josefův pohár.Přejeme vám krásné podzimní dny a příjemné čtení.

Foto/video soutěž o víkendové a sezonní skipasy

Stalo se u nás  již milou tradicí, že si období příprav na následující sezónu zpříjemníme přehlídkou těch nejkrásnějších fotek a videí od vás pořízených v našem areálu. Tématem letošní říjnové foto a videosoutěže je: "Moje letní chvilka v Horském areálu Kraličák". 


Jak se zapojit soutěže? 


1. Podařilo se vám v našem areálu něco zajímavého vyfotit anebo natočit a chcete se o fotografii/video s námi podělit? Obsahem může být jakákoliv vaše či jiná aktivita, momentka, portrét, nebo zážitek v našem areálu.


2. Pošlete vámi vybrané foto/video na mail [email protected] do 31.10.2023 a do předmětu uveďte "Foto/video soutěž Léto 2023".


3. Vyhrajte víkendové a celosezónní skipasy. Celkem čtyři finálové a jednu vítěznou fotografii a stejně tak video, vybere komise složená z našich fotografů areálu první týden v listopadu a dne 9.11. budou vyhlášení vítězové a předané ceny.


Termín soutěže je 8.10. - 31.10. 2023. Těšíme se na záběry od vás!Image description

Loňská vítězná fotografie od Jitky Mikulášové. 

Svatováclavský festival piva

Ve čtvrtek 28. září, tedy na státní svátek sv. Václava - patrona sládků, jsme si ve Stříbrnicích užili 2. ročník Svatováclavského festivalu se soutěžní přehlídkou piv domovárců a mladých sládků O Josefův pohár. 


Krásné babo-letní počasí využilo na 500 návštěvníků, pro které jsme měli připravené nejen ochutnávky z pivovarů Břevnov, Moravia, Proud, Havlíčkův pivovar, Welzl, Litovel a Kolštejn, ale taky různé soutěže, dobročinný blešák, opět po roce famózní vystoupení Ukulele Troublemakers a samozřejmě výsledky soutěže k ochutnání na místě:Z celkem padesáti soutěžních vzorků ohodnotila porota nejvyšším počtem bodů pšeničné pivo z Břevnovského klášterního pivovaru sv. Vojtěcha, mezi domovarníky zvítězil český ležák Cimr Jaroslava Petlacha. Vox populi - tedy nejoblíbenější pivo veřejnosti - vyhrál Oskar z pivovaru Welzl. Výhry v podobě soudků piva, sezonních lanovkových pasů a knih Josefův pivovar odevzdal loňský vítěz soutěže domovarníků Patrik Tužinský, známý pod přezdívkou Opitý Vlk.

Image description
Festivalová fotogalerie na webu

Trail & Enduro Park v říjnu

- Lanová a bobová dráha jsou aktuálně mimo provoz, probíhá údržba a příprava na zimu.

- Trail & Enduro Park Kraličák je včetně stoupacích trailů v provozu i v říjnu!

- V případě návštěvy, prosíme, vždy pročtěte náš provozní řád.

- Zavázali jsme se respektovat nařízení státního podniku Lesy a.s., včetně provozní doby:


1.9. - 31.10.: v provozu denně 9:00-16:00 h

Image description
Více info Trail & Enduro Park Kraličák
OBČERSTVENÍ
UBYTOVÁNÍ
KOLOBĚŽKY
KONĚ

Toto obchodní sdělení vám zasílá Horský areál Kraličák, Stříbrnice 70, Staré Město. 
+420 603 150 184 / [email protected]

Pro více info o slevách a otevíracích hodinách nás sledujte na sítích

If you want to unsubscribe, click here.
Sender.net