͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
Is this email not displaying correctly? View it in your browser.
Image description

Září na Kraličáku

Image description

Ahoj, zdravíme z hor! 

Jaké byly vaše prázdniny? U nás na Kraličáku jsme si užili dva měsíce plné skvělých akcí a ohlédnutí za srpnovými událostmi vám nyní zasíláme. 👇Naše letní sezóna se blíží ke svému konci a my vás srdečně zveme uzavřít prázdninové dny v našem areálu s lanovkou a bobovkou každý víkend sobota + neděle + prodloužený víkend 28.9. - 30.9., kdy pořádáme 2. ročník SVATOVÁCLAVSKÉHO FESTIVALU PIVA se soutěžní přehlídkou piv domovárců a mladých sládků O Josefův pohár. Dorazíte?


Pozvánku a více info najdete níže, přejeme příjemné čtení!

Svatováclavský festival piva

SE SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKOU PIV DOMOVÁRCŮ A MLADÝCH SLÁDKŮ

Ve čtvrtek 28. září, tedy na státní svátek sv. Václava - patrona sládků, zveme od 14:00 do horského areálu Kraličák ve Stříbrnicích na 2. ročník přehlídky piv domovárců a mladých sládků se soutěží O Josefův pohár. Soutěžní přehlídka proběhne v rámci Svatováclavského festivalu piva jako symbolické završení letošní letní sezony v areálu Kraličák s doprovodným programem pro malé i velké. Kromě soutěžních vzorků budou návštěvníci moci ochutnat široký výběr piv od místních i regionálních pivovarů a občerstvit se v rámci gastro zóny ve Stříbrnicích. Po celou dobu akce bude probíhat také bleší trh a prodej regionálních produktů.Večerem pak protančíme se soutěží o nejlepšího tanečníka opět s Ukulele Troublemakers, kteří zazářili na festivalu loni se svými originálními verzemi úspěšných písní.


Vzorky piva je do soutěže možné přihlásit a doručit na adresu areálu ve Stříbrnicích do 27. září. Neváhejte nás kontaktovat pro více info. 

Image description
Program Svatováclavského festivalu piva

Ohlédnutí za srpnem na Kraličáku

HORSKÝ TRIATLON ÚŽAS

V sobotu 19. srpna se Kraličák stal již potřetí dějištěm napínavého horského triatlonu s účastí 89 závodníků ve všech věkových a výkonnostních kategoriích. V hlavním závodu zvítězil Vojtěch Bednarský s časem 1:08:49.7, mezi ženami kralovala Alena Losertová, která závod zvládla v čase 1:35:04.5. Počasí akci přálo, odpoledne bylo velmi teplé.Fotogalerii najdete na našem facebooku a instagramu, výsledky na www.triatlonuzas.cz. Tiskovou zprávu jsme vydali zde. Díky všem závodníkům a fanouškům!

Image description
Horský triatlon Úžas na webu

DNY ARMÁDY

Dvoudenní festival, který se odehrál od pátku 25. do soboty 26. srpna, vyvrcholil již tradičně bojovou ukázkou přímo v horském terénu Stříbrnic a Hynčic pod Sušinou. Pod názvem Altstadt 1938 byly rekonstruovány události spojené s odstoupením československého pohraničí v září až říjnu 1938, předvedl se i tančík Praga.

Poděkování patří spoluorganizátorům - spolku Staroměstští patrioti a Klubu vojenské historie Olomouc LO37

Image description
Fotogalerie na webu spolku Staroměstští patrioti

HARD DOG RACE

V sobotu 2. září jsme v areálu přivítali další ročník mezinárodního závodu Hard Dog Race a s ním tisícovku profi a hobby pejskařů a jejich čtyřnohých miláčků. Atmosféra byla neuvěřitelná, vítězové Martina Štěpánková & Grey a Michal Vokrouhlík & Roger zvládli šest kilometrů dlouhý závod přes překážky pod 39 minut, gratulujeme!Nejkrásnější momenty ze závodu obrazem na našem facebooku a instagramu

Image description
Kompletní výsledky na webu Hard Dog Race

Zářijová otevírací doba na Kraličáku

Až do 30. září máme otevřeno o víkendech, sobota + neděle od 9.00 do 18.00. V provozu stříbrnická lanovka D-line a bobová dráha. Půjčujeme koloběžky a další vybavení. 


PRODLOUŽENÝ VÍKEND čtvrtek 28.9. - sobota 30.9. provoz 9:00 - 18:00.OTEVŘENO DENNĚ: Trail & Enduro Park / Samočep / Contayner jídelní a nápojové automaty. 


Prosíme, informujte se o případných omezení na tratích na našich pokladnách. Těšíme se na společně strávený čas na horách!

Image description
OBČERSTVENÍ
UBYTOVÁNÍ
KOLOBĚŽKY
KONĚ

Toto obchodní sdělení vám zasílá Horský areál Kraličák, Stříbrnice 70, Staré Město. 
+420 603 150 184 / [email protected]

Pro více info o slevách a otevíracích hodinách nás sledujte na sítích

If you want to unsubscribe, click here.
Sender.net