͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
Is this email not displaying correctly? View it in your browser.
Image description

Ahoj, zimo, vítej, jaro!

Duben... za pecí na Kraličáku budem. A ty, přírodo, probuď se! 🌱

Ledoví netopýři

Milí přátelé,máme tady náš klidový duben a s ním ohlédnutí za zimní sezónou s přípravami na jaro a léto.


V dnešním newsletteru vám posíláme deset nejkrásnějších zimních fotek z areálu, které si můžete prohlédnout, namotivovat se a poslat nám i vaše zimní fotky do soutěže o zajímavé ceny. Prozradíme vám program na jaro, léto a podzim, s peckou - dechberoucím Čechomorem i Kolem pro život.Užijte si přicházející jaro a přejeme příjemné čtení!

Ohlédnutí za sezónou 2022/2023

Děkujeme všem, kdo jste si v zimních měsících našli cestu do našeho areálu za zábavou a aktivním odpočinkem, komunikovali jste s námi, fandili závodníkům a drželi pěsti, když nám počasí nehrálo do karet. 


Moc jsme si zimu s vámi užili a posíláme výběr nej záběrů od profi fotografů, které vznikly na našich sjezdovkách pod Králickým Sněžníkem uplynulou zimu. 

Která se vám líbí nejvíce?

Napište nám na [email protected], anebo se zapojte do diskuze přímo pod galerií všech deseti záběrů na našem facebooku či instagramu. Již teď jsme vyhlásili první vítěze, kteří obdrželi první vstupenky na Čechomor.

Image description
Image description
Image description
Image description
Image description
Foto/Video galerie na MůjKraličák.cz

Zimní FOTO-VIDEO soutěž pokračuje

Děkujeme za fotky a videa, které nám posíláte, a připomínáme, že až do konce dubna se můžete zapojit do zimního kola fotosoutěže na téma Zima s vámi.Jak se zapojit soutěže?

1. Vyfotili či natočili jste se v zimní sezóně 2022/2023 (prosinec-březen) při tom, co vás u nás nejvíc baví (lyže/běžky/skialpy/akce/relax...) a chcete se o foto/video s námi podělit?

2. Pošlete vámi vybrané foto/video (v max. délce do 25 vteřin) na mail [email protected] a do předmětu uveďte "FOTO-VIDEO soutěž ".

3. Vyhrajte letní nebo zimní sezónní pasy!Vyhrává 1. - 3. místo v každé kategorii (Hobby do 18 let/Hobby od 18 let/Profi do 18 let/ Profi od 18 let). Vítězné fotografie/videa vybere odborná komise.

Termín soutěže 7. 3. - 30. 4. 2023

Image description

Kraličák v dubnu 

Přírodo, nerušeně se probouzej,“ je naše motto v dubnu, kdy nás čeká krátká jarní pauza na oddech a pozvolné přípravy na letní sezónu. 

Image description

Program od jara do podzimu 

Sázení stromů, úklid i společné edukativní procházky přírodou, znovu-otevření Contayner baru a bobové dráhy ve Stříbrnicích, na to vše se můžete těšit už začátkem května. V červnu se Silvií Šeborovou zahájíme kulturní léto, v rámci kterého nám v červenci zahraje Čechomor. V létě nás čekají oblíbené závody horských kol, Dny armády i Horský triatlon. Podzim bude již tradičně patřit závodům Hard Dog Race a Svatováclavskému pivnímu festivalu. Termíny a podrobnosti najdete na našem webu mujkralicak.cz.

Termíny všech akcí na Kraličáku
Image description
Image description
Image description
Image description

Toto obchodní sdělení vám zasílá Horský areál Kraličák, Stříbrnice 70, Staré Město. 
+420 603 150 184 / [email protected]

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook
Instagram
YouTube
If you want to unsubscribe, click here.
Sender.net