͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
Is this email not displaying correctly? View it in your browser.
Image description

Letní sezona na Kraličáku začíná ☀️

Ledoví netopýři

O víkendu spouštíme lanovku, otevíráme Trail & Enduro Park + zvýhodněné vstupenky na bobovku v e-shopu 

Milí přátelé,po dlouhém chladném jaru se těšíme na přivítání návštěvníků v našem areálu, kde jsme připravili celou řadu zábavních i adrenalinových aktivit pro všechny věkové skupiny.

Stříbrnickou lanovku D-Line, bobovku i samočep v odpočívárně na vrcholu kopce Štvanice roztočíme již tuto sobotu a neděli; a pak každý červnový víkend, o prázdninách každý den.Hlavním lákadlem je otevření Trail & Enduro Park Kraličák (v provozu od června do října), dále v letní sezoně nabídneme jediný horský závod série Kolo pro život, koncert ČECHOMOR na vrcholcích Jeseníků, Mistrovství ČR Enduro, Dny armády či Horský triatlon.


Přejeme příjemné čtení červnových novinek z Kraličáku!

Zobrazit letní program na Kraličáku

Zvýhodněné jízdy bobovkou v e-shopu

Ať jste dítě anebo dospělý, zažijte rychlost a vzrušení při sjezdu na dvou karuselech a průjezdu tunelem pod dolní stanicí lanovky ve Stříbrnicích. Bobová trať dlouhá jeden kilometr je rychlá a bezpečná, s výhledem na celé Stříbrnické údolí a kopce Jeseníků s Ramzovou v popředí.

Zvýhodněnou nabídku více jízd jsme pro zahájení letní sezony přidali na náš e-shop.

Image description
Vstupenky na bobovou dráhu online

Otevíráme Trail & Enduro Park Kraličák

Až 22 km trailů a enduro sjezdů čeká na vás kolem jednoho kopce Štvanice s možností opakovaného výjezdu lanovkou za 5 minut. Toto v Česku jedinečné spojení nabízí kombinaci jednoduchých singletracků pro celé rodiny, flow trailů pro fajnšmekry i těžkých přírodních technických tras pro profíky, které koncem července uvítají Mistrovství ČR Enduro.

Užijte si od června do konce října pohodový 6,8 km dlouhý Rodinný Stříbrňák, vyhlášenou flowtrailovou Vlaštovku anebo zkuste některý z náročnějších enduro sjezdů.

Image description
Image description
Image description
Více o Trail & Enduro Parku Kraličák

Bike region Králický Sněžník 

Jsme součástí unikátního projektu Bike region Králický Sněžník, který spojuje čtyři trail parky jednou magistrálou. Kromě našeho Trail & Enduro Parku zde najdete také další možnosti vyjížděk a vyžití.

Image description
Více o Bike region Králický Sněžník

Pozvánka na vrchol Ze Stříbrnic na vrchol kopce Štvanice vás dovezeme lanovkou k naší 35 metrů vysoké rozhledně nazývané Stříbrná Twiggy - nyní s možností zvýhodněné zpáteční jízdy


Rozhledna je ikonickým dílem architekta Martina Rajniše a nabízí nezapomenutelný výhled na panorama Jeseníků. Je unikátní zavěšeným schodištěm se 152 schody. Můžete se zde občerstvit, naleznete zde 24 hodin otevřenou odpočívárnu se SAMOČEPEM, kde si můžete dopřát osvěžující pivo nebo limonádu před tříhodinovým výstupem na nejvyšší horu, Králický Sněžník (1424 m n.m.). Výstup z tohoto místa je nejhezčím a nejkratším možným na tento vrcholek, jeden z nejvyšších v ČR.

Image description
Zvýhodněné jízdy lanovkou ze Stříbrnic
OBČERSTVENÍ
UBYTOVÁNÍ
KOLOBĚŽKY
KONĚ

Toto obchodní sdělení vám zasílá Horský areál Kraličák, Stříbrnice 70, Staré Město. 
+420 603 150 184 / [email protected]

Pro více info o slevách a otevíracích hodinách nás sledujte na sítích

Facebook
Instagram
YouTube
If you want to unsubscribe, click here.
Sender.net