͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ ͏‌ 
آیا این ایمیل را در فرمت درست مشاهده نمی کنید؟ در مروگر ببینید
Image description

سلام 🖐

به شماره چهارم خبرنامه کوله مدیا خوش اومدید.مثل همیشه قبل از رفتن سراغ خبرنامه، خوشحال می شم با فرستادن لینک زیر برای دوستاتون (یا فوروارد کردن خبرنامه) از خبرنامه حمایت کنید :)https://mmehdi.ir/newsletterآرشیو خبرنامه رو هم می توننید از اینجا ببینید.

قبل از رفتن سراغ اصل خبرنامه، بابت اینکه یه شماره منتشر نشد عذرخواهی می کنم. عذرخواهی دوم هم بابت این باید بکنم که این شماره مثل شماره های قبلی اونطوری که دوست داشتم موضوعیت مرکزی نداره. اما منتشر می شه و استمرار از کمال گرایی مهم تره.

Image description

یه فیلم خوب از مارتین اسکورسیزی عزیز.  The Aviator یا هوانورد، یه فیلم توی سبک زندگی نامه است که داستان زندگی هوارد هیوز(هوانورد، مهندس و کارگردان آمریکایی) رو روایت می کنه. من این فیلم رو وقت هایی که نیاز به انگیزه دارم می بینم. فیلم واقعاً خوش ساخته و دی کاپریو با بازی خوبش روایت رو کامل کرده.

لینک دانلود

همونطور که گفتم، چون پیدا کردن لینک دانلود که پایدار باشه و توی بلند مدت کار کنه تا شما بتونید بدون سانسور و راحت دانلود کنید سخته؛ پس پیدا کردن فیلم برای دانلود، به عهده خودتون :)

Image description

هیرولیک | Sweet Toothفائقه تبریزی اول هر اپیسود درباره هیرولیک می‌گه: روایت تولد و زیست ابرقهرمان ها و کتاب‌های مصور. و واقعاً هم همینه؛ توی هیرولیک هر اپیسود به سراغ یک ابرقهرمان از دل دنیای کمیک ها میرن و داستان تولد و زیست اون رو تعریف می کنن.

هم متن و هم اجرای این پادکست عالیه ؛) اگر مثل من دلباخته دنیای مکعب ها و دیالوگ های کوچیک کمیک بوک ها هستید، از دستش ندید.

درباره این اپیسود:

فائقه توی این اپیسود یک داستان کمتر شناخته شده رو از دنیای داستان های مصور برامون تعریف می کنه؛ داستان سوئیت توت:هیچکس در امان نیست! ممکنه 7 سال طول بکشه یا بیشتر ولی بالاخره مریضی میاد و همه رو با خودش میبره. چون کارش همینه! انسان ها باید منقرض بشن. حالا دیگه دورگه ها مالکین واقعی زمینن!

لینک زیر شما رو میبره به برگه هیرولیک که از اونجا، هم میتونید به صورت مستقیم و هم از طریق اپ های پادگیر به این اپیسود گوش بدید.

هیرولیک | Sweet Tooth
Image description

NeyNava (Extended Version ,Electric Guitar)

احتمالا همه تون نی‌نوای حسین علیزاده رو حتی اگه به اسم نشناسید به گوشتون آشناست. حالا بابک عمادیان اومده این قطعه رو با الکتریک گیتار نواخته و حاصل کار برای من به شدت دوست داشتنیه و ممکن هست در طول روز چند بار گوش کنم.

امیدوارم شما هم به اندازه من از شنیدن این قطعه لذت ببرید.

Image description

روزنوشته های شعبانعلی| لحظه‌نگار

محمد رضای عزیز :)

لحظه نگار
Image description

این شماره از کتاب خبری نیست. 

شما به من کتاب معرفی کنید؛ در جواب همین ایمیل یا روی شبکه های اجتماعی به آیدی 

mmehdishafiee

Image description

اتفاق خاصی برای سوژه های شماره های قبل نیوفتاده. اما خوشحالم که بگم این شماره از خبرنامه قراره به دست 26 تا دوست برسه :)

و یه صفحه جدید اینستاگرام راه انداختم که هر روز در مورد توسعه فردی و رشد شخصی توش پست می گذارم و دوست دارم که بهش سر بزنید و خوشحال میشم که دنبالش کنید:

یه سر به پیجم بزن

این ایمیل بر اساس درخواست شما و از طرف محمد مهدی شفیعی، برای شما ارسال شده است. درصورتی که دیگر نمی خواهید ایمیل ها را دریافت کنید، لغو اشتراک را کلیک کنید.

بقیه جاها هم همراه هم باشیم؟

وب‌سایت
اینستاگرام
کانال تلگرام
اگر می خواهید لغو اشتراک کنید اینجا را کلیک کنید
Sender.net